הבלוג

ברוכים הבאים לבלוג – מוזמנים לקרוא ולהנות ממידע חיוני ומעניין, המבוסס על נתונים אמיתיים ודיעות אנושיות שיתרמו לכם.

קטגוריות
סוגי ציפוי זהב

סוגים נפוצים של ציפוי זהב

ציפוי זהב הוא תהליך הכולל הוספת זהב על פני המוצר. הוא משמש כדי לגרום למוצרים להיראות יקרים ואטרקטיביים יותר. . משטח מצופה נחושת יהיה רעיוני יותר וגם עמיד יותר. נחושת מציעה עמידות בפני קורוזיה גבוהה יותר מזהב. הסיבה לכך היא שהנחושת מציעה עמידות בפני השפעתה – ציפוי זהב הוא תהליך הכולל הוספת זהב לפני השטח של המוצר. הוא משמש כדי לגרום למוצרים להיראות יקרים ואטרקטיביים יותר. . משטח מצופה נחושת יהיה רעיוני יותר וגם עמיד יותר.

סוגי זהב לטכשיטים

סוגי זהב לבן: מה עדיף?

ישנם שלושה סוגים של זהב – צהוב, לבן ואדום. על מנת לעצב שרשרת או עגילים יש להכיר את המאפיינים של כל סוג של זהב. . ישנם מספר קווים מנחים שיכולים לעזור לך לבחור את סוג הזהב הנכון. הנה כמה מהם:

סוגי זהב 025

סוגי זהב 025 – כל מה שצריך לדעת

זהב 025 הוא סוג של מתכת יקרת ערך גבוהה המשמשת בסחר בינלאומי. זהו אחד המרכיבים העיקריים המשמשים לייצור פלטינה ופלדיום, הנקראים בדרך כלל “מתכות”. או “מתכות יקרות”. זהב, כסף ופלטינה הם כולם יסודות בטבלה המחזורית. זהב מיוצר במספר תהליכים גיאולוגיים, כולל שחיקה של מרבצי עפרות ומשקעים מתמיסות גיאולוגיות.

סוגי שרשראות זהב

הסוגים הנפוצים ביותר של שרשראות זהב

שרשראות זהב הן הסוג הנפוץ ביותר של תכשיטים. הם עשויים מזהב, שהוא מתכת רכה שהיא בעלת ערך רב וקשה להשגה. . הם עשויים בדרך כלל מזהב 18 קראט או 14 קראט. גודל נפוץ לשרשראות זהב הוא 40 אינץ’ אורך, אם כי יש כמה שרשראות גדולות יותר זמינות. שרשרת קטנה יותר ידועה לפעמים בשם “מיקרו-שרשרת”.

סוגי זהב

לגלות את סוגי הזהב השונים?

זהב הוא מתכת יקרה שנעשה בה שימוש בדרכים שונות מאז ימי קדם. זהו החומר היקר והנפוץ ביותר בעולם. ניתן למצוא אותו בצורות שונות כמו מטבעות, תכשיטים ואפילו בחיי היומיום שלנו.

דילוג לתוכן